1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Babaoğlu bağımsız aday oluyor

12 Ocak 2019 - 22:03, Cumartesi
Babaoğlu bağımsız aday oluyor
Cumhur İttifakı’nın Hendek’te kesin adayı olarak lanse edilen Turgut Babaoğlu’nun 31 Mart seçimlerinde bağımsız aday olacağı iddia edildi

2014 yerel seçimlerinin ardından çalışmaya devam eden Babaoğlu Hendek’te ciddi bir emek harcamış ve halk tarafından “Bizim Turgut” olarak çağırılmaya başlanmıştı. 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için partisi tarafından yeniden Hendek Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Turgut Babaoğlu Cumhur İttifakı’nın kesin adayı olur diye yorumlanırken son gelişmelerle yarışın dışında kaldı.

Hendek siyasi kulislerinde Turgut Babaoğlu’nun ‘Bağımsız Aday” olarak yarışa gireceği konuşulmaya başlandı. Sakarya’da Cumhur İttifakı’ndan dolayı MHP’ye sadece Taraklı verildiğinin açıklanmasıyla birlikte Turgut Babaoğlu telefonlarını kapatarak inzivaya çekildi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net