1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Kim kalır! Kim gider! Kim gelir! Kim küser!

12 Ocak 2019 - 10:35, Cumartesi
Kim kalır! Kim gider! Kim gelir! Kim küser!
Sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen ve tabi ki sen; sizlere teşekkür ederiz

AK Parti ile MHP bir araya geldi. 31 Mart seçimlerine 'Cumhur İttifakı' ile girmeye karar verdi. İşte bu ittifakın Büyükşehir Belediyesi Adayı Ekrem Yüce ama 16 ilçe adayları kim!

İki parti 16 ilçede ayrı, ayrı mı seçime girecek! Yoksa 'Cumhur İttifakı' kapsamında ilçeler paylaştırılacak mı! Bütün bu soruların bir kısmı bugün, tamamı ise yarın kesinlik kazanacak.

ALOO: YARINA HAZIR OL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yarın Karasu'da BMC tesislerinin temelini saat 12.00'de atacak. Bu temel atma töreni sonrasında Erdoğan Serdivan'da bulunan Sakarya Spor Salonu'nda saat 15.00'de önce halka hitap edecek, sonra 16 ilçenin adayını kamuoyuna tanıtacak. Yarın yaşanacak olan aday tanıtım öncesinde ise bugün, 16 ilçede kimler aday gösterilecek ise 'Hazır olun' denilecek.

İLÇELERDE İTTİFAK OLACAK MI!

Kısacası aday tanıtımı yarın olsa bile bugün 16 ilçede adayı kim olacağı netlik kazanacak! Peki ama bunca aday adayı içinde kim 'Aday' olacak! Bir başka soru ise AK Parti ile MHP ilçelerde ayrı, ayrı mı seçime girecek!  Ya da 'Cumhur İttifakı' içinde mi seçime girilecek.

Diyelim ki AK Parti ile MHP seçime 16 ilçede ayrı, ayrı girecek. O zaman herkes kendi adayını açıklayacak.

HEPSİNİN NET CEVABI YARIN

Peki 'Cumhur İttifakı' kapsamında girerse, kim hangi ilçede aday gösterecek! Hangi ilçe veya ilçeler MHP'nin adayı olacak! Kaç ilçe MHP'ye verilecek! Diyelim ki AK Parti ve MHP'nin kurmayları bu sorular karşısında anlaştı. Peki parti tabanları bu anlaşmaya ne diyecek! İşte bütün bu soru işaretlerinin tamamı olmasa bile büyük bölümü yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın saat 15.00'de yapacağı açıklamayla son bulacak.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net