1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Kandıra sahiline 90 km'lik doğa yürüyüş parkuru

24 Aralık 2018 - 14:54, Pazartesi
Kandıra sahiline 90 km'lik doğa yürüyüş parkuru
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, yaz turizmi için önemli alanlardan biri olan Kandıra ilçesine 90 kilometre uzunluğunda yeni bir yürüyüş parkuru kazandıracak.

Büyükşehir Belediyesi tarafından rotalandırılan “Kandıra Sahili Doğa Yürüyüşü Parkuru” Kocaeli’nin eşsiz güzelliklerini göz önüne serecek. Hem doğa, hem deniz manzarası ile yürünebilen 90 km'lik parkurda doğaseverler birçok saklı koyu tanıyıp keşfetme fırsatı bulabilecek. “Kandıra Sahili Doğa Yürüyüş Parkurunda” doğaseverler yürüyüşe Babalı Köyü sahilinden başlayacak. Yürüyüş Endemik Kum Zambaklarına ev sahipliği yapan Uzunkum Tabiat Parkı’na, Cebeci Plajına, antikçağlardan beri taş ocağı olarak kullanılan Pembe Kayalara, Kefken, Kerpe, Sarısu, Seyrek ve Doğa harikası Sardala koyunu takip ederek İstanbul’un Ağva Beldesi’nde sona erecek.

Sakarya sınırında bulunan Babalı Koyu’ndan başlayıp İstanbul’un Ağva beldesinde sona eren 90 km’lik parkur boyunca yürüyüşçüler kamp yerlerinde ve otellerde konaklayabilecek. Parkur, metropol kentlere yakınlığından dolayı Akdeniz yürüyüş rotalarına da bir alternatif oluşturuyor.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net