1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Fuarda Kocaali’ye yoğun ilgi

8 Aralık 2018 - 13:22, Cumartesi
Fuarda Kocaali’ye yoğun ilgi
Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar; İlçemizin tüm güzelliklerini tanıtmak amacı ile 12. düzenlenen Uluslararası “Travel Turkey İzmir” fuarında standımızı açtık. Fuarın şimdiden ilimize ve ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Bu yıl 12. düzenlenen Uluslararası "Travel Turkey İzmir" fuarına ilimize temsilen; İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Kocaali Belediye Başkanlığı, Adapazarı Belediyesi Başkanlığı ve Taraklı Belediyesi Başkanlığı katıldı.

TANITIYORUZ

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar “ İlimizi ve ilçemizi hak ettiği yere ulaştırmak için 12. si uluslararası “Travel Turkey İzmir” düzenlenen fuarına ilimiz adına fuar alanındaki yerimizi aldık. Görevli arkadaşlarımız tarafından ilimizin ve ilçemizin güzellikleri anlatılıyor. Kocaali’mizinde görselleri sunularak misafirlerimizi Yeşilin ve Mavinin tüm tonlarını görmek ve yaşamak için Sakarya’ya ve Kocaali’mize davet ediyoruz” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net