1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Vatandaşa cart curt yok!

8 Aralık 2018 - 13:17, Cumartesi
Vatandaşa cart curt yok!
Arifiye'de bir dizi inceleme ve temaslarda bulunan Vali Nayir çok net mesajlar verdi.

Arifiye'de topladı bütün bürokratları Vali Nayir ve, " Vatandaşlarımız hangimizin kapısına gelirse gelsin, devletin soğukluğunu değil, güler yüzünü, samimiyetini hissederek gitmeli" dedi. 

İlçedeki bürokratları toplayan Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, herkesin görevindeki başarı derecesini baz alarak kendisini de mutlu hissedecek şekilde çalışması gerektiğini vurguladı. Vali Nayir," Her şeyden önce devletin gülen yüzü olmaya çalışmalıyız. Vatandaşlarımız hangimizin kapısına gelirse gelsin, devletin soğukluğunu değil, güler yüzünü, samimiyetini hissederek gitmeli" dedi.

Vali Nayir, "Vatandaşın yapılacak işi o gün halledilemese bile nedeni ve gerekçesini söyleyebilmeliyiz. Vatandaşımız bizim kapımızdan onurlanmış olarak, güler yüzle çıktığı gibi dairelerimizde işi olan memurlarımız da geldiğinde, o kapıdan aynı şekilde çıkmalıdır. Eğer haklı talepleri içeren, haklı gerekçeleri olan işleri güzel bir şekilde yaparak evimize gidebilirsek, mutlu oluruz" dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net