1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Nesrin Burnazoğlu MHP'ye geçti

8 Aralık 2018 - 13:06, Cumartesi
Nesrin Burnazoğlu MHP'ye geçti
AK Parti'nin Karapürçek'te Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı ve Kadın Kolları Başkanlığı görevlerinde bulunan Nesrin Burnazoğlu, partisinden istifa ederek Milliyetçi Hareket Partisi saflarına katıldı.

Nesrin Burnazoğlu, AK Parti'den istifası ve MHP'ye geçişiyle ilgili yaptığı açıklamada, "Son 8 yıldır emeğimi, enerjimi ve bütün mesaimi harcadığım Adalet ve Kalkınma Partisi'nden bugün itibariyle, gördüğüm lüzum ve siyaset anlayışım nedeniyle istifa ediyorum. Bundan sonra siyasete Cumhur İttifakının diğer ortağı olan Milliyetçi Hareket Partisi'nde devam edeceğim" dedi.

Politik teşrik-i mesaisini ülkücü harekete vakfedeceğini kaydeden Burnazoğlu, "Milliyetçi Hareket Partisi, kaynağını Türk tefekkürü ve binlerce yıllık Türk tarihinden alan, devletin ve milletin bekasını siyaset tasavvurunun merkezine koyan ve bu bağlamda Türk-İslam ülküsü çerçevesinde siyasi ilkelerini oluşturarak sadece Türkiye'de değil, Türk milletinin yaşadığı bütün coğrafyalarda gönülleri fetheden, cihanşümul anlayışa sahip, Türk siyasetinin en köklü partilerinden biridir. Bu ülkü ve siyaset tasavvurunun yanı sıra Başbuğ Alparslan Türkeş'in çizdiği hedefler doğrultusunda, Bilge Lider Dr. Devlet Bahçeli'nin Türk devletinin varlığı ve devamı hususunda gösterdiği dirayet ve feraset, benim bundan sonra  siyaset hayatıma ve anlayışıma egemen olacaktır" ifadelerini kullandı.

Burnazoğlu, Karapürçek'te MHP için gecesini gündüzüne katarak çalışacağını, birikim ve tecrübelerini paylaşacağını sözlerine ekledi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net