1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

KGYS 7/24 görevde

8 Aralık 2018 - 12:55, Cumartesi
KGYS 7/24 görevde
Geyve Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından trafik ihlallerinin engellenmesi amacıyla KGYS (MOBESE) den trafik denetimlerine başlandı.

CEZAİ İŞLEM

Geyve İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde kurulan KGYS (Kent Güvenlik Yönetim Sistemi) ile ilçenin farklı noktalarında bulunan sabit ve hareketli kameralar sayesinde, ilçe 7/24 esasıyla denetlenmekte.

İlçede özellikle Çiftlik, Tepecikler Trafik ışıkları, Geyve giriş çıkışları yanlış yerlere park eden araçlar, ikinci sıraya park eden, engelli rampasına park eden araçlar ile yasak parkta bulunan araçlar ile trafiğin tek yön olduğu özellikle Merkez Sinanbey Camii yanındaki sokakta KGYS görüntülerine istinaden cezai işlem yapılacağı bildirildi.

TRAFİK CEZASI

Geyve Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından idari para cezası düzenlenmekle birlikte ayrıca seyir halinde telefonla konuşmak, emniyet kemeri takmamak, kırmızı ışık ihlali, yaya geçidindeki yayalara ilk geçiş hakkını vermemek, trafikte tehlikeli şerit değiştirmek gibi çeşitli maddelerden trafik cezası uygulanıyor.

KAYIP-ÇALINTI

İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Bedir kısa açıklamasında; “KGYS ile suçluların yakalanmasında kolaylıklar sağlandı. Trafik ihlalleri ve suçlarında %40 oranında azalma oldu. Kayıp-çalıntı araçların bulunmasında yararı tartışılmaz. Trafik kazalarında konunun sonuca ulaşmasında ki faydaları çok. İlçemizin tüm giriş ve çıkışlarında ki araç takipleri ile güvenlik rahat denetlenmekte” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net