1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Vali Nayir'e tebrik ziyaretleri sürüyor

5 Aralık 2018 - 20:01, Çarşamba
Vali Nayir'e tebrik ziyaretleri sürüyor
Vali Ahmet Hamdi Nayir, bugün de hayırlı olsun ziyaretinde bulunanları makamında kabul etti.

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ile Ak Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, Orman Bölge Müdürü Okan Kurşun, Müdür Yardımcıları ve Adapazarı Orman İşletme Müdürü Özlem Cevahirci ile kurum çalışanları, 15 Temmuz Camili Mahallesi Muhtarı Yunus Özçelik, Karaman Mahalle Muhtarı Mustafa Çalık ve azaları kabul eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, çalışmalar hakkında bilgiler alarak herkese görevlerinde başarılar diledi.

Hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Toyota Plaza Sandıkçı Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sandıkçı ve Hukuk Müşaviri Mete Hüner, İnci Göz Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Yusuf Öz, Kale Okulları Müdürü Dursun Püsküllü ve öğrenciler ile bir süre görüşen Vali Ahmet Hamdi Nayir, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu Oyuncusu Azer Şelte ve Iraklı Ressam Hişam Abdullah Zaki’ye güzel temennileri için teşekkür etti.

Karasu Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mehmet Çatalbaş, Sakarya Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Birliği Başkanı İrfan Demiray, Orman Mühendisleri Odası Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbulut, Sakarya Kültür ve Doğal Kaynakları Koruma Derneği Başkanı Osman Zor, Türkiye Gençlik Vakfı Sakarya İl Temsilcisi Akif Adnan Dizer, Engelliler Yardımlaşma Derneği Başkanı Bülent Dik, Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya İl Başkanı Mehmet Demir ve yönetim kurullarının üyeleri ile bir araya gelen Vali Ahmet Hamdi Nayir, ilimizde faaliyet gösteren tüm STK’ların enerjilerinin memnuniyet verici olduğunu ifade etti.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net