1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Hayat yolunda ilk basamağı geçtiler

30 Kasım 2018 - 14:02, Cuma
Hayat yolunda ilk basamağı geçtiler
Dilek- Aziz Aksoylu’nun bankacı zarif kızları Gizem ile Nazife- Erdal çiftinin yakışıklı oğlu makine mühendisi Cüneyt evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlandılar ve mutluluk dünyasına yelken açtılar.

TAKILDI                                                                                                                 

Şaheser düğün ve kongre sarayı salonundaki nişan töreninde davetliler huzurunda genç çifte nişan yüzükleri Gizem’in dedesi gazeteci Suat Beyenal taktı, gençleri tebrik ederek hayat boyu mutluluklar diledi.

DÜĞÜN 2019 AĞUSTOS’TA

Sakarya’da bir bankada çalışan uluslararası ilişkiler mezunu Gizem Aksoylu, İstanbul  Küçükyalı’da oturan makine mühendisi Cüneyt Aksu ile 3 Ağustos 2019 da yapılacak düğün ile evlilik kervanına katılacaklar.

OYUN OYNANDI, HALAY ÇEKİLDİ

Nişan töreni ile parmaklarına yüzüklerini takan genç çift ilk danslarından sonra davetlilere “hoş geldiniz” diyerek tüm masaları dolaştılar. Takı töreninden sonra başta Gizem ve Cüneyt olmak üzere tüm misafirler ve aile bireyleri pisti doldurarak müzik eşliğinde çifte telli oynadılar ve halay çektiler. Gecenin sürprizi ise Gizem Aksoylunun çifte telli oyunu esnasında eşi Cüneyte yatarak 100 tl alması oldu. Nişan töreni gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net