1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Oylar kullanılıyor

18 Kasım 2018 - 13:06, Pazar
Oylar kullanılıyor
31 Mart 2019’da gerçekleşecek yerel seçimler öncesinde AK Parti Sakarya İl Başkanlığınca düzenlenen Temayül Yoklaması, Serdivan Spor Salonu’nda 1 saat gecikmeli başladı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’un önerisiyle bu yıl ilk kez gerçekleştirilen E-Temayül uygulaması, AK Parti Sakarya İl Başkanlığı tarafından Serdivan Spor Salonu’nda düzenlenen programla başladı.

Sistemsel sorun nedeniyle 1 saat geciken oylamada arıza kısmen de olsa giderildi. Delegeler yavaş yavaş oy kullanmaya başladı.

Temayülde, ilçede oturan il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkan ve yönetimleri, ilçe gençlik ve kadın kolları yönetimleri, ilçe meclis üyeleri, mahalle başkanları, hala parti üyesi olan geçmiş dönem ilçe başkanları oy kullanacak.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net