1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Kazan Aday Adaylığına başvurdu

10 Kasım 2018 - 19:40, Cumartesi
Kazan Aday Adaylığına başvurdu
2 Dönem üst üste Baro Başkanlığı görevini yürüttükten sonra görevinden ayrılan Zafer Kazan, Cumhuriyet Halk Partisi’nden Serdivan Belediye Başkan Aday Adaylığına başvurdu.

Eski Baro Başkanı Zafer Kazan, Cumhuriyet Halk Partisi’nden Serdivan Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunda bulundu. CHP Serdivan İlçe Örgütü önünde gerçekleşen programa CHP Grup Başkan Vekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Parti Meclis Üyesi Ayça Taşkent, İl Başkanı Erdoğan Isır, İlçe Başkanları ve partililer katıldı. Programda konuşan İl Başkanı Isır, “Bugüne kadar şehrimize Baro Başkanı olarak çeşitli hizmetler veren Zafer Kazan, bugün partimizden Serdivan Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunda bulundu. İnanıyorum ki bundan sonra da hizmetlerine CHP çatısı altında devam edecektir” diyerek parti rozetini Zafer Kazan’ın ceketine taktı.

İl Başkanının ardından konuşan Milletvekili Özkoç, “10 Kasım’ı anma nedeniyle Anıtkabir’e gittiğimde gördüğüm manzara beni gururlandırdı. İnanıyorum ki; CHP oldukça, bizim gibi inanan insanlar oldukça, Zafer Kazan gibi bu parti çatısı altında vatana, millete hizmet isteyenler oldukça bu Cumhuriyet ilelebet var olacaktır. Bugün burada aday adaylığı başvurusu yapan arkadaşımız Zafer ve Zafer gibilerin zaferleriyle önce ilçelerde daha sonra Türkiye genelinde CHP’nin bu ülke için hizmetlerini göreceğiz. Buna inanıyorum” dedi.

Programın sonunda konuşan Zafer Kazan, “Bugüne kadar bir şeylere karşı çıkarken hep bana ‘sen avukatı mısın?’ diye sordular. Avukatı oldum, Baro Başkanlığı görevinde açıklama yaptığım zamanlarda da ‘bu senin konun mu? Senin görevin mi?’ diye sordular; şimdi diyorum ki evet bu da benim görevim. Bugün burada yaptığım başvuruyla önce Serdivan’da; daha sonra Sakarya’da ve ardından Türkiye’de bizi ilgilendiren ne varsa; bu davaların avukatı olacağım. Ben bugünden itibaren Serdivan’ın gönüllü avukatı olacağım ve insanların istediği, ihtiyacı duyduğu şekilde yatırımlar yapılmasını sağlayacağım. Nefes alınan alanları beton yığınlarına çevirmeyeceğim” ifadelerini kullandı.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net