1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Cevdet Koç başvurusunu yaptı

10 Kasım 2018 - 18:05, Cumartesi
Cevdet Koç başvurusunu yaptı
Yerel seçimlerde Erenler Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Cevdet Koç kalabalık vatandaş topluluğunun katılımıyla adaylık başvurusunu AK Parti Erenler İlçe Teşkilatı'na yaptı.

Adaylık başvurusu için geldiği parti teşkilatı önünde muhtarlar, sivil toplum kuruluşları, iş adamları, esnaflar ve Erenler'de oturan çok sayıda vatandaş tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan Cevdet Koç duygulu anlar yaşadı.

Kadınların ve çocukların da yer aldığı adaylık başvurusunda kendisini destekleyenlere hitap eden Erenler Belediyesi Başkan Aday Adayı Cevdet Koç, 29 yıllık siyasi geçmişinde her zaman bölgesine, Sakarya halkına ve milletine hizmet etmeyi düstur edindiğini belirtti. Cevdet Koç, Erenler Belediye Başkanlığı görevine de bu anlayışla ilçesini her yönden kalkındırmak ve daha da güzelleştirmek için talip olduğunu söyledi.

Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Cevdet Koç, uzun yıllara dayanan belediyecilik, teşkilatçılık tecrübelerini Erenlerin ve Erenlerlilerin sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda gelişmesi için kullanacağını, ilçesini Sakarya'nın yıldızı yapacağını iddia etti.

Aday adaylığı başvurusu sırasında kendisini destekleyen yoğun kalabalık karşısında zaman zaman göz yaşlarına hakim olamayan Erenler Belediye Başkan Aday Adayı Koç bu ilgi ve bu sevgi karşısında kendisine büyük sorumluluklar yüklendiğini belirterek herkese çok teşekkür etti.

Konuşmasının sonunda dün Hakkari’de şehit düşen askerlerimiz için dua isteyen Cevdet Koç,  Ölümünün 80'inci yıl dönümünde andığımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatan savunmasında canlarını feda eden tüm şehitlerimiz için de şükranlarını belirterek rahmet diledi. 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net