1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Saadet’ten sendikal ziyaretler

9 Kasım 2018 - 15:29, Cuma
Saadet’ten sendikal ziyaretler
Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığınca tertip edilen sivil toplum kuruluşlarına yönelik ziyaretler devam ediyor.

Sakarya İl Başkanı Fahrettin Bay ve beraberindeki heyet sırasıyla Hizmet-İş Sendikası ile Demiryol-İş Sendikası’nı ziyaret etti.

İlk olarak Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şubesi Başkanı Mesut Gökdemir makamında ziyaret edildi. Gökdemir, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Türk siyasi hareketin mihenk taşlarından Saadet Partisi’nin çalışmalarını ilgiyle takip ettiklerini söyledi. Fahrettin Bay da, 2019 yılında yapılacak belediye başkanlığı seçimlerinin Türkiye ve partisi adına önemine vurgu yaptı.

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığı heyeti daha sonra Demiryol-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Cemal Yaman’ı makamında ziyaret etti. İl Başkanı Fahrettin Bay ile ülke siyaseti hakkında görüş alışverişinde bulunan Cemal Yaman, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi. Bay yaptığı ziyaretlerde şu görüşlere yer verdi;

“Türkiye’nin kurtuluşu için Teşhis tamam ama tedavi de Saadet Partisi’nin ortaya koyduğu üretim politikaları olmalıdır. Bu yüksek teknolojide, sanayide, tarım ve hayvancılıkta çok acil tedbirler alarak, üretime geçmek gerekir. Türkiye’de teşhisi ve tedaviyi aynı anda ortaya koyan siyasi hareket sadece Saadet Partisi’dir. Buradan tüm esnaf, sanayici, çiftçi, emekli ve işçi kesimine sesleniyoruz; Çare var, çare Saadet Partisi’dir.”

Haberin Fotoğrafları

Saadet’ten sendikal ziyaretler

Saadet’ten sendikal ziyaretler

Saadet’ten sendikal ziyaretler

Saadet’ten sendikal ziyaretler

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net