1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Ulu önderi minnetle anıyoruz

9 Kasım 2018 - 12:51, Cuma
Ulu önderi minnetle anıyoruz
Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar 10 Kasım Atatürk’ün ölüm yıldönümü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.

ÇARPIK POLİTİKALAR

Başkan Gökpınar açıklamasında “Kurtuluş Savaşı'nın önderi, Cumhuriyetin kurucusu, eşsiz devrimci Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete intikal edişinin 80 yıl dönümünde büyük bir özlem, şükran ve minnetle anıyoruz. Bugün ülkemizin içinde bulunduğu sorunların kaynağına baktığımızda son 60 yıldır uygulanan çarpık politikaların eseri olduğunu görüyoruz.

 SÖZ VERİYORUZ

Cumhuriyetin kazanımlarını geriye götürmeye çalışan zihniyetlere prim verilmiş, desteklenmiş, devlet içinde örgütlenmesine olanaklar yaratılmıştır. Sorunlara çözüm bulması gereken siyasi irade hemen tüm kurumlarıyla ciddi bir çürüme içine girmiştir. Toplumun geleceğe yönelik umutları karartılmış, ülkemiz adeta yıkıma sürüklenmiştir. Bu düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, kurucusu ve ilk Genel Başkanı olduğu Cumhuriyet Halk Partisi olarak aramızdan ayrılışının 80, yılında özlemle anıyor, saygıyla selamlıyor ve sonsuza kadar emanetlerinin bekçisi olacağımıza söz veriyoruz” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net