1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Alemdar'dan Sakarya Barosuna ziyaret

9 Kasım 2018 - 12:43, Cuma
Alemdar'dan Sakarya Barosuna ziyaret
Serdivan Belediye Başkanı Sayın Yusuf Alemdar ve Ak Parti İlçe Yönetimi geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen seçimlerin ardından göreve gelen Sakarya Baro Başkanı Avukat Abdurrahim Burak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Misafirlerini Yönetim Kurulu Üyesi Av. Özay Turan, CMK-Adli Yardım Koordinatörü Av.Alim Mert, Sakarya Barosu üyesi Av. Gülben Demircan Babaoğlu ve Av. Ertan BABAOĞLU  ile birlikte ağırlayan Baro Başkanı Burak’a görevinde başarılar dileyen Serdivan Belediye Başkanı Sayın Yusuf Alemdar, kurumlar arasındaki iletişimin güçlendikçe sorunların çözümünün hızlanacağına dikkat çekti.

Baro Başkanı, Belediyemizin her zaman Baronun yanında olduğu ve destek verdiğini belirterek teşekkürlerini iletti.

Adli Yardım çalışmaları hakkında Baro Başkanı Av. Abdurrahim Burak ve CMK-Adli Yardım Koordinatörü Av. Alim Mert tarafından bilgi verildi. Avukatlık hizmetinden yararlanmaya, ekonomik gücü olmayan bireylere hukuki başvurularını yapabilmeleri ya da davalarını açabilmeleri için hukuki yardım sunmaya çalışan adli yardım bürosunun sınırlı kaynağının artırılması durumunda şehrimizde yaşayan maddi açıdan güçsüz ve adalete erişimde zorluk yaşayan vatandaşlarımız bakımından önemi vurgulandı. Bu noktada başta belediye olmak üzere sosyal açıdan önemli görevler ifa eden kamu veya sivil toplum kuruluşları adli yardım bürosunun desteklemesi durumunda hizmetin daha da yaygınlaştırılacağı ifade edildi. Baro Başkanı Burak ise; “Baro güçsüzün, mağdurun her zaman yanında olacaktır” dedi. 

Başkan Burak ayrıca icraat hususunun üzerine basarak, hukuki bilinçlendirmeyi en üst düzeye çıkarmak istediklerini, Adaleti toplumun en zeminine kadar ulaştırmak istediğini, özellikle zayıfın hukukunu korumak için çalışmaların yapılacağını belirtti.

Baro Başkanı Av. Abdurrahim Burak nazik ziyaretlerinden dolayı Serdivan Belediye Başkanı Sayın Yusuf Alemdar ve Ak Parti İlçe Yönetimine teşekkürlerini iletti.

Haberin Fotoğrafları

Alemdar'dan Sakarya Barosuna ziyaret

Alemdar'dan Sakarya Barosuna ziyaret

Alemdar'dan Sakarya Barosuna ziyaret

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net