1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Üzerimize düşeni yapmamız gerekir

9 Kasım 2018 - 11:24, Cuma
Üzerimize düşeni yapmamız gerekir
Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir başkanlığında uyuşturucuyla mücadele toplantısı düzenlendi.

ÖZVERİLİ ÇALIŞMA

Uyuşturucuyla mücadele konusunun seferberlik gerektirdiğini ifade eden Nayir, "Adli ve kolluk teşkilatlarımız, Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Müftülüğümüz, Sağlık teşkilatımız, Baromuz ile bütün birimlerimiz talebi kesmek ve talebin oluşmasını önlemek için özverili çalışmak zorundalar. Bu iki hususu bir arada düşündüğümüzde gerçekten geniş bir alan ve çalışma yelpazesinde emek sarf edilmesi gerektiğini görüyoruz. Bu konu bugünümüzü, yarınımızı etkileyen önemli bir mücadele olduğu gibi özverili bir çalışmayı da beraberinde gerektiriyor. Buradaki arkadaşlarımızın her birinin kendi kurumlarıyla ilgili görevleri var ancak bu önemli konuyu da diğer görevleri gibi birincil görev saymalarını bekliyoruz" diye konuştu.

ÇÜRÜK HALKA

Vali Nayir, madde bağımlılığının, hem fert, hem aile, hem de toplum hayatını önemli ölçüde olumsuz etkileyen hususlardan birisi olduğunu belirtti. Nayir, şöyle konuştu: "Kurum amirlerinin gözünde, 'Bu konuda üzerimize düşeni yapmamız gerekir’ düşüncesi var olmadığı sürece, başarı şansımız azalır. Çünkü bir zincir en küçük halkasına kadar sağlam olmalıdır. Tek bir halkada bile sıkıntı varsa, çoğunun sağlam olması bir mana ifade etmiyor. Onun için buradaki arkadaşlarımızın her biri çürük halkanın içerisinde olmamak için var gücüyle çalışmalı. Bu zincirde taşıyacağımız yükü, her bir halkanın gücüyle ölçmemiz gerekiyor. Tüm arkadaşlarımızın bu hususta kendilerine düşen gayreti göstereceklerine eminim. İlk toplantımızı da bu önemli konuya ayırmanın mutluluğuyla, inşallah ilimizde daha güzel şeyler başarmak için birlikte önemli çalışmalar yapacağımıza inanıyorum."

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net