1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Şirketler masa tenisi turnuvasında buluşuyor

1 Kasım 2018 - 15:38, Perşembe
Şirketler masa tenisi turnuvasında buluşuyor
İl Masa Tenisi Temsilciliği ve AGDAŞ 11 Kasım Pazar günü Lütfü Yaman Spor Salonunda özel şirketler arasında masa tenisi turnuvası düzenliyor.

İl Masa Tenisi Temsilciliği ve AGDAŞ işbirliği ile organize edilen masa tenisi turnuvası 18 Kasım tarihinde Lütfü Yaman Spor Salonunda gerçekleştirilecek. Turnuvaya tüm şirketler davetlidir.

Daha önce 1  18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü yapılan turnuva oldukça eğlenceli ve çekişmeli geçmişti. Şirketlerden gelen talepler üzerinde 11 Kasım tarihinde bir turnuva daha organize edildi. Atatürk’ü Anma Haftası’nda yapılacak olan 1 Kasım tarihine kadar 15 şirket 24 takımla kayıt yaptırdı. 32 takımdan oluşacak turnuva için geri sayım devam ediyor.

Yapılan açıklamada çekişmeli geçmesi beklenen turnuvanın özel şirketleri bir araya getirerek şirketler arası iletişimi güçlendirmek ve masa tenisi sporunun Sakarya’da yaygınlaşmasını sağlamak olduğu vurgulandı. Turnuvaya katılımın yoğun olduğu katılmak isteyen şirketlerin kontenjan dolmadan başvuru yapmaları gerektiği aktarıldı.

Başvuru ve Detaylar İçin

Başvuru ve detaylar için sakaryamasatenisi@gmail.com  adresinden veya İl Masa Tenisi Antrenörü Semih Bey 0535 352 04 63 ve İl Masa Tenisi Temsilcisi Mesut Bey’den 0533 346 78 60 bilgi alınabileceği belirtildi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net