1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

İlkokul öğrencileri Tomurcuk’la tanıştı

31 Ekim 2018 - 12:35, Çarşamba
İlkokul öğrencileri Tomurcuk’la tanıştı
Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen ‘Çevre Dostu Çocuk Tomurcuk’ projesi yeni eğitim-öğretim döneminde ilkokul öğrencileriyle buluşmaya devam ediyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı tarafından hayata geçirilen ‘Çevre Dostu Çocuk Tomurcuk’ projesi yeni eğitim-öğretim döneminde ilkokul öğrencileri ile buluşmaya devam ediyor. Son olarak proje kapsamında toplam 8 ilkokulda bin 230 öğrenciye çevre eğitimi verildi. Tomurcuk; Türk-İş İlkokulu, Osmanbey İlkokulu, Şehit Ahmet Akyol İlkokulu, Köprübaşı İlkokulu, Karadere İlkokulu, Atatürk İlkokulu ve Cengiz Topel İlkokulu’nda öğrencilerle buluştu. Yapılan açıklamada, ‘Çevre Dostu Çocuk Tomurcuk’ eğitimlerinin yıl boyunca devam edeceği ifade edildi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net