1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Uygur’a genel merkezde görev

22 Ekim 2018 - 16:48, Pazartesi
Uygur’a genel merkezde görev
Kılızelma Ocakları Sakarya İl Başkanlığı yapmış olan Yusuf Uygur Ankara genel merkez yönetim kurulu üyeliğine getirildi.

ÇAĞRI YAPTI

Yusuf Uygur Kızılelma Sakarya İl Başkanı olduktan sonra Genel merkezde çok önemli bir göreve getirildi. Kızılelma Genel Başkanlığının Ankara’daki kararı neticesinde  Asil olarak Genel kurul yönetim kurulu üyeliğine atandı. Genel Başkan Hakan Polat ise basına bir açıklama yaparak halkımıza Diriliş çağrısında bulundu. Çağrıda; “Milletim, uyan! Kendine dön! Aslını unutma! Geçmişini bil. İçinden, gerçek aydınlardan kurulu bir kadro çıkar. Çıkar ki, onlar, hem bugününü, hem yarınını kurtarsınlar. Geleceğini, ancak, bilinçli, idealist bir aydın nesil güven altına alır” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net