1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Esnaf ziyaretlerine Çark'ta başladılar

13 Ekim 2018 - 21:39, Cumartesi
Esnaf ziyaretlerine Çark'ta başladılar
Yeşilay Sakarya Şubesi, Sakarya’da uygulamaya başlayacağı Yeşilay Elçileri projesinin başlangıcını projenin ilgili paydaşlarından oluşan protokol eşliğinde sabah kahvaltısında tanıtarak başladı.

Yeşilay Sakarya Şubesi’nin organize ettiği kahvaltılı tanıtım programı, Ofis Sanat Merkezi’nde cumartesi günü sabah saatlerinde gerçekleşti. Yeşilay Elçileri projesi ilgili kurum ve kuruluş yöneticilerine anlatıldı. Yeşilay Sakarya Şubesi Başkanı Fatih Kıcır yaptığı açıklamada; ‘Yeşilay Elçileri projesiyle amacımız, esnaflarımızın bağımlılıklarla mücadelemizde desteklerini almak. Mahallesinin ve sokağının nabzını tutan esnaflarımızı bağımlılıklarla mücadelede bilgilendireceğiz. Etrafındaki bireylerin ve müşterilerinin gerektiğinde elinden tutacak, sağlığını korumalarını amaçlayan uygulamalarda destekçimiz olacaklar. Özellikle Yeşilay Elçileri projesi sayesinde YEDAM’a (Yeşilay Danışmanlık Merkezi) halkımızın ulaşmasını, gerek telefondan gerek bizzat gelerek psikolojik rehabilitasyon hizmetine ücretsiz şekilde erişmelerini istiyoruz.’ dedi.

Eczanelerden, kafelere kadar birçok farklı esnafın gezildiği projede destek mesajları yerini buldu. Esnafların projeye ilgisi ve beklentisi büyük oldu. Yeşilay Elçileri gönüllüleri marifetiyle esnaflar ziyaretleri ilerleyen günlerde devam edecek.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net