1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Teleferik, Kabini Belediye bahçesinde

12 Ekim 2018 - 14:31, Cuma
Teleferik, Kabini Belediye bahçesinde
Sapanca Belediyesi tarafından hayata geçirilecek olan, Teleferik Projesi’nin tanıtımı amacıyla belediye bahçesine birebir boyutlarındaki teleferik kabini konuldu.

Vatandaşlar tarafından incelenmesi amacıyla Belediye bahçesine teleferik projesinde kullanılacak olan teleferik kabini önceki gün yerleştirildi. Teleferik projesi hakkında açıklama yapan Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer; “Vatandaşlarımızın projede kullanacağımız kabinleri yakından incelemeleri amacıyla tanıtım kabinini belediyemizin bahçesine yerleştirdik. Kabin projede kullanılacak kabinle birebir aynı. Proje hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlarımız, geldiklerinde, kabini de görme imkânı bulacaklar” dedi.

Projenin ilerleyişi hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Yılmazer; “Teleferiği taşıyacak olacak direklerin üretimi yapılıyor. Üretim çalışması tamamlandıktan sonra saha çalışmaları başlatılacak. Projeyi 12 ile18 ay içerisinde tamamlayarak hayata geçirmeyi planlıyoruz” dedi. 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net