1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Fenerbahçe Kulübün den Yılmazer’e ziyaret

12 Ekim 2018 - 14:25, Cuma
Fenerbahçe Kulübün den Yılmazer’e ziyaret
Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’i makamında ziyaret etti.

Sapanca’nın doğası ve gölünün önemini dile getiren yönetim kurulu üyeleri burada düzenlenen kürek yarışlarından son derece memnun olduklarını, verilen destekten mutlu olduklarını ve Sapanca’nın genel dokusunu bozmadan yapılan projeler ile kazandırılan katma değer için Başkan Yılmazer’e teşekkürlerini ilettiler.

Türkiye’nin dört bir yanından gelen kürek takımlarının ve kürek yarışlarının Sapanca’nın tanıtımı ve gelişimi açısından önemli bir değer olduğunu söyleyen Başkan Yılmazer, spora ve sporcuya önem verdiklerini, Sapanca da düzenlenen kürek yarışlarına desteklerinin her zaman devam edeceğini aktardı. Yönetim kurulu üyelerinin yaptığı ziyaretten dolayı mutluluğunu dile getiren Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, Fenerbahçe Spor Kulübüne ve kürek takımına başarılar diledi.

Ziyarete Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Stat ve Sportif Tesisler Spor Şubeleri Sorumlusu Mustafa Kemal Danabaş ve Fenerbahçe Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Spor Şubelerin den Sorumlu Yardımcısı, Voleybol Şubesi Yardımcısı Muhittin İlker Dinçay katıldı.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net