1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Ozanlargücü kahvaltıda buluştu

10 Ekim 2018 - 09:19, Çarşamba
Ozanlargücü kahvaltıda buluştu
Ozanlar Mahalle Muhtarı ve fahri başkan Muhittin Yazgan, ilimizi Türkiye Kadınlar 3.Ligi’nde temsil edecek olan Ozanlargücüspor Bayan Futbol Takımına ve ailelerine dayanışma ve kaynaşma kahvaltısı verdi.

Geniş katılım

Geçtiğimiz pazar günü Engelsiz Kafe’de verilen kahvaltı programına Adapazarı Belediyesi Başkan Vekili Erol Aydın, İnşaat Mühendisleri Odası Şube Başkanı Hüsnü Gürpınar, ilimiz iş adamlarından Eyüp Turan, Ozanlar Mahalle Muhtarı Muhittin Yazgan, Ozanlargücü kulüp başkanı İzzet Genç, Ozanlargücü eski kulüp başkanı Hakan Arslan, futbolcular ve aileleri ile çok sayıda davetli katıldı.

Yazgan’dan teşekkür

Oldukça güzel bir ortamda gerçekleşen kahvaltıda açılış konuşmasını yapan fahri başkan Yazgan, “Davetimize icabet eden herkese teşekkür ediyorum. Kendi aramızda görüş alışverişi yaptık. Mahallemizin 3.Lig’de oynayacak kız futbol takımımız var. Onları bilmeyen büyüklerimiz, mahalleden arkadaşlarımız vardır. Hem onları bir tanıtalım dedik hem de birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek için buradayız. Bize her zaman destek olan Adapazarı Belediye başkanı Süleyman Dişli’ye teşekkür ediyorum.”

Aydın: Yanınızdayız

Yazgan’ın ardından söz alan Adap. Bld. Başk. Vekili Erol Aydın; “Sizlerle olmaktan  bende mutluyum. Muhittin beyin daveti üzerine geldim. Spor kulübümüzün ayakta  kalabilmesi bir takım  imkanlardan geçiyor. Bizler de belediye olarak her zaman  kulüplerimizin yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Sponsor oldu

Son olarak söz alan ilimiz iş adamlarından Eyüp Turan, “Mahallemizin spor kulübüne  sponsor oldum. Bir takım ihtiyaçlarını görüyoruz. Kulübümüz bünyesinde spor yapan tüm sporcularımı canı gönülden kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum. Bize  düşün ne varsa her zaman yapmaya hazırız” ifadelerini kullandı.

Ümit Genç

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net