1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Sapanca Şiir Akşamları SAÜ’de başlıyor

8 Ekim 2018 - 16:46, Pazartesi
Sapanca Şiir Akşamları SAÜ’de başlıyor
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen 18. Uluslararası Sapanca Şiir Akşamları 9 Ekim Salı günü saat 18.00’da başlıyor.

Sakarya Üniversitesi Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek program gerçekleştirilecek açılış konuşmalarının ardından şiir sunumları ve Türk Sanat Müziği’nin sevilen isimlerinden Dilek Türkan’ın konseri ile son bulacak.

SAÜ’de başlayacak

18. Uluslararası Sapanca Şiir Akşamları’ndan Türkiye’den 22 şair, farklı ülkelerden 7 şairin katılacağını ifade eden Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, “18. Uluslararası Sapanca Şiir Akşamlarına kavuşuyor olmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu yıl yine dolu dolu bir program şiirseverlerle buluşacak. SAÜ Kongre Merkezi’nde programımızın açılışını gerçekleştireceğiz. Şiir sunumları ve Dilek Türkan konseri katılımcılarla buluşacak. Tüm kültür sanat dostlarımızı 18. Uluslararası Sapanca Şiir Akşamları programlarına bekliyoruz” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net