1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

İl Turnuvası Karasu’da yapıldı

8 Ekim 2018 - 12:30, Pazartesi
İl Turnuvası Karasu’da yapıldı
Amatör Spor Haftası Karate İl Turnuvası 6 Ekim Cumartesi günü yaklaşık 600 sporcuyla Karasu Kapalı Spor Salonunda yapıldı.

Turnuvaya, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Sakarya Amatör Spor Kulüpler Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba, Türkiye Futbol Federasyonu Sakarya Bölge Müdürü Ferruh Sezgin, İl Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Murat Acar, Karasu İlçe Spor Müdürü Kemal Ataç, Karasu Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sait Özkan, Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi, Karasuspor Başkanı Hasan Özkan, Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu, Karasu Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Ege katılarak sporculara madalyalarını  takdim ettiler.

Karasu Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen turnuvada konuşma yapan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Yaklaşık 600 sporcunun katıldığı güzel bir turnuvanın ilçemizde yapılması mutluluk verici. İmkânlarımız ölçüsünde sporun her dalına destek olmaya çalışıyoruz. Böylesine büyük bir organizasyonun ilçemizde yapılması diğer sporcularımız için de iyi olduğu kanaatindeyim. Her yaş gurubundan sporcunun aileleriyle birlikte turnuvayı yakından takip etmesi de mutluluk verici. Özellikle turnuvanın koordinesinde büyük emeği olan Karate Antrenörü Şevki Abakoç’a teşekkürlerimi sunar, turnuvaya katılan tüm sporcularımızı tebrik ederim” dedi. Program sonunda protokole günün anlam ve önemine özel birer plaket verildi.  

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net