1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Bülbül'den Ağır Paylaşım

5 Ekim 2018 - 20:49, Cuma
Bülbül'den Ağır Paylaşım
MHP Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül sosyal medyadan öyle bir paylaşım yaptı ki. Kavgada söylenebilecek türden ifadelerin yer aldığı açıklama sosyal medyayı salladı.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e yönelik eleştirilerinin ardından Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır’da genel başkanını koruyan Bahçeli’yi eleştiren paylaşımda bulunmuştu. Dikbayır’ın açıklamasına MHP Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül isim vermeden hayli sert bir açıklama ile karşılık verdi.

İŞTE BÜLBÜL’ÜN PAYLAŞIMI;

Akraba kontenjanından kendini nimet yerine koyduran şahıs, Lidere hakaret ederek edepten ve hayadan yoksunluğunu tescil etmiştir. Bu zat, Ülkücü hareketin liderine ve bu sayede Ülkücü harekete ağzından salyalar akıtarak hakaret ederek, KÜSTAHLIKTA sınır tanımadığını göstermiştir. Bilinmelidir ki; Ülkücü hareketin liderine bu şekilde dil uzatma pervasızlığının ve terbiyesizliğinin bedeli elbet olacaktır. Liderimizin, bu şahsın Halası'na yaptığı İHTAR anlaşılan ağır gelmiş. Ancak hatırlatalım ki; Liderimizin ihtarı boşa değildir. Hafife alınmamalıdır. Bu zat, halasını koruyayım derken, DESTURSUZ bağa girmektedir. Yarın bu bağda destursuz ve ortada kalmak var... Ama pişmanlık kar etmeyecektir. Siyasette OMURGASIZ'lığı ile nam salmış olan, sarayı basarım deyip ilk davette, kuyruğunu sallayıp depar atarak saraya koşan; Çiller'in ÇAKMASI, CHP'nin LASTİĞİ, HDP'nin YANCISI, FETÖ'nün PASPASI olan yeni keşfedilen HALA İle beraberlik, acıdan ve pişmanlıktan başka bir şeye sebep olmayacaktır.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net