1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Milletvekili Atabek APA toplantısında

4 Ekim 2018 - 13:06, Perşembe
Milletvekili Atabek APA toplantısında
Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek 03-07 Ekim tarihlerinde Asya Parlamenter Asamblesi (APA) Sosyal ve Kültürel İşler daimi Komitesi toplantısına katılmak üzere İzmir e gitti.

Dönem Başkanlığını Türkiye nin yaptığı Asya Parlamenter Asamblesi (APA) Türkiye dahil Çin, Rusya, Pakistan, İran ve Sudi Arabistan gibi Ülkelerinde aralarında bulunduğu 42 ülke ve 174 parlamenter üyeden oluşmakta olup 17 Ülkede gözlemci statüsünde katılım sağlamaktadır. APA Üye ülkeler ve Asya bölgesinde barış, refah, ekonomik ve sosyal ilişkiler konularında parlamentoların iş birliğini amaçlıyor.

 Asya Parlamenter Asamblesi “1. Yürütme Komitesi Toplantısında” katılımcılara Türkiye yi temsilen sunumda bulunan Çiğdem Erdoğan Atabek “Türkiye de Kadın ve Aile adına yapılan çalışmalar ve kadın temsiliyetinin önceliğine” dair açıklamalarda bulundu.

Haberin Fotoğrafları

Milletvekili Atabek APA toplantısında

Milletvekili Atabek APA toplantısında

Milletvekili Atabek APA toplantısında

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net