1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Sofu’dan Ankara’ya ziyaret

4 Ekim 2018 - 11:01, Perşembe
Sofu’dan Ankara’ya ziyaret
Ak parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu Salı akşamı haftalık toplantısındaki yoğun gündem konularından sonra Çarşamba günü yönetiminden Salih Köstereli, Fatih Tazim ve Hamit İsmailoğlu ile birlikte Ankara’ya ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Sofu,  yönetim üyeleri ile birlikte öncelikli olarak Ak Parti Genel Merkezinde Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ile makamında görüşerek Seçim İşleri Başkanlığı görevinin hayırlı olması temennisinde bulunup, Hendek’in gündeminde olan konuları değerlendirdi.

Sofu, daha sonra beraberindekiler ile birlikte Sakarya Milletvekilleri Recep Uncuoğlu ve MHP Sakarya Milletvekili Levent Bülbül ile ayrı ayrı görüşmeler yaparak ilçemiz hakkında istişarelerde bulundu. Hendek İlçe Başkanı Sofu ziyaret konusunda şunları söyledi: “Her geçen gün gelişen ilçemizin güncel meselelerini haftalık toplantılarımızda yönetim kurulu üyelerimizle değerlendiriyoruz. Son toplantımızda gündem meselelerini değerlendirirken Ankara ziyareti yapma kararı aldık. Ziyaretimizin 2 amacı vardı. Genel Başkan Yardımcısı Seçim İşleri Başkanımız olan Sayın Ali İhsan Yavuz’a makamında hayırlı olsun dileklerimizi iletmek ve İlçemizdeki güncel sorunları vekillerimize aktarmaktı. Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ali İhsan Yavuz, 24 Haziran Seçimlerinde SKM Başkanlığı yaparak başarılı bir çalışma yürütmüş ve Sakarya Ak Parti ailesi olarak bizleri gururlandırmıştır. Seçimlerin akabinde Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevi ile çalışma azmi ve bu davaya olan sevdasıyla güzel çalışmalar yapacağına, tüm Sakarya teşkilat mensuplarına örnek, başarılı bir performans sergileyeceğine inancımız tamdır. Meclis’imizin 27. Dönem 2. Yasama yılı 1 Ekim Pazartesi günü başladı. Dolayısıyla Yeni yasama yılının 2. Döneminin ülkemize ve Milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Tüm Milletvekillerimize de çalışmalarında muvaffakiyetler dilerim.” dedi.

Haberin Fotoğrafları

Sofu’dan Ankara’ya ziyaret

Sofu’dan Ankara’ya ziyaret

Sofu’dan Ankara’ya ziyaret

Sofu’dan Ankara’ya ziyaret

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net