1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

BBP Genel Merkez'den Sakarya'ya ziyaret

3 Ekim 2018 - 09:31, Çarşamba
BBP Genel Merkez'den Sakarya'ya ziyaret
BBP Genel Başkan yardımcıları Ali Keser ve Orman Tüfekçi Sakarya'yı ziyaret etti.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcıları Ali Keser VE Orman Tüfekçi teşkilatlanma çalışmaları ve mahalli idareler seçimleri ile ilgili istişareler yapmak üzere ilimizi ziyaret etti.

Teskilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali Keser, "Sakarya ilimiz milli ve manevi hassasiyetleri en iyi temsil eden illerimizin başında geliyor. Bu nedenle Sakarya il teşkilatlatlarımızın hem teşkilatlanma bazında hemde yaklaşan mahalli idareler seçimlerimde azami gayret gösterecegine ve başarılı sonuçlar alacağına inancımız tamdır, ilimizin sorunlarının çözümü noktasında genel merkezimizle şehir arasında köprü vazifesi yapacak olan yöneticilerimize biz de genel merkez olarak elimizden gelen destegi sağlayacak ve sehrin sorunlarının çözümü noktasında çalışacağız. " diye konuştu.

Bir dönem Sakarya'da yaşadığını ifade eden Osman Tüfekç ise "Sakarya benim ikinci memleketim bu şehrin her derdi bizimde derdimiz parti ayrımı yok hangi Sakaryalının şehir için bir talebi varsa bizlere ulaşabilir bizlerde Sakaryalının hakkını Ankara'da savunuruz" dedi.

BBP İl Başkanvekili İsmail Keskin ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken "Sayın genel başkan yardımcılarımızın ziyaretleri bizlere güç verdi kendilerine teşekkür ediyorum" dedi

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net