1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Tükel kardeşler başarılarına devam ediyor

29 Eylül 2018 - 09:31, Cumartesi
Tükel kardeşler başarılarına devam ediyor
Türk Pop Müziğine büyük katkılar sağlayan Tükel kardeşler son Simge Sağın ve Ayşegül Aldinç gibi Türk Pop Müziğine damga vuran isimlere menejerlik yaparak çeşitli organizasyonlar ile sayısız başarıya imza atmıştı.

Cihan Tükel ve Mert Tükel abi kardeş 6 yıl üst üste yılın en başarılı menajerleri olarak ödül almıştı.  Cihan Tükel genç kızların sevgilisi Oğuzhan Koç ile menajerlik anlaşması sağladı. Oğuzhan Koç’un artık menajerlik faaliyetlerini yürütecek olan Cihan Tükel yeni konseptler ile organizasyonlar düzenlemek ve markalarını duyurmaya devam etmek istiyor.Mert Tükel önümüzdeki yıllarda başarılı sanatçıları Avrupa konserleri’ne çıkartmaya hazırlanıyor.  Özellikle Avrupa ve Balkanlar konser düzenlemek isteyen Mert  Tükel  yeni isimler keşfetmeye hazırlanıyor. Dj .Burak yeter’in “tuesday” single ile dünyada tanınmasını sağlayan başarılı menajer şimdi türkiye’deki iddialı isimleri götürecek

Tükel Kardeşler ;” Sektör içerisinde yer aldığımız her organizasyonda edindiğimiz bilgi , birikim ve tecrübeler ile hareket ederek yaptığımız işin en iyisini yapmak için elimizden geleni yapmaya devam edicez” açıklaması yaptı.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net