1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Süslü kadınlar bisiklet turu

24 Eylül 2018 - 11:42, Pazartesi
Süslü kadınlar bisiklet turu
Süslü kadınlar Dünya Otomobilsiz Kentler Günü’nde ‘arabadan in bisiklete bin’ farkındalığı için küçük bir şehir turu yaptı. AKM önünde başlayan tur Kentpark’ta sona erdi.

Süslü Kadınlar Bisiklet Turu, etkinliği her yıl Avrupa Hareketlilik Haftası ve Dünya Otomobilsiz Kentler Günü kapsamında, süslenip AKM önünde toplanan grup farkındalık yaratmak için şehri turladı.  Süslü bisikletçiler trafik polislerinin eşliğinde ile AKM önünde başlayan bisiklet turu Kentpark’ta sona erdi. Süslü kadınların ‘arabadan in bisiklete bin’ temalı farkındalık projesine katılım geçen yıllara göre daha fazlaydı. Çevredeki vatandaşlarında desteği süslü kadınları mutlu etti.

 Süslü kadınların bir bölümü bisiklet turu etkinliğini çocukları ve eşleriyle katıldı. AKM önünde başlayan bisiklet turu Atatürk Bulvarında tam tur yaparak Çark Caddesi istikametinden, Serdivan ilçesinden geçen Kadınlar, Kentparkta final yaptılar

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net