1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Yine iddialılar

23 Eylül 2018 - 17:06, Pazar
Yine iddialılar
IMKB Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Radyo Televizyon alanı öğrencileri “Provare“isimli kısa filmlerinin çekimini tamamladı.

GÖSTERİM HAKKI

7 yıldır katıldığı yerel – ulusal ve uluslararası kısa film yarışmalarında 2’si uluslararası festivalde gösterim hakkı, 5’i Türkiye 1. liği,1 ‘i il birinciliği olmak üzere toplamda 14 derecesi olan radyo televizyon alanı 20. kısa filminin çekimlerini tamamladı. Bölüm öğrencilerinden Berra Birteksöz’ün senaryosunu yazdığı, M. Ertan Kanur’un yönetmenliğini yaptığı, kamera arkasında da H. Onur Özgeroğlu ve Buse İlayda Yenigün’ün yer aldığı filmin çekimleri tamamlandı.

ASPERGER SENDROMU

Mesleki gelişimlerine katkıda bulunan Provare isimli filmlerinde “Asperger Sendromu” nu ele alan öğrenciler başarılı sonuçlar alacaklarına inandıklarını belirttiler. Radyo TV bölümü şefi Zeki Beyhan senaryo çalışmalarına nisan ayında başlanan filmin çekim ve montaj çalışmalarının bittiğini belirterek öğrencilerinin yine özgün bir fikirden yola çıkarak başarılı bir film çektiklerini söyledi. Yıllardır başarıdan başarıya koşan radyo tv alanının artık kısa film yarışmalarında Türkiye çapında tanındığını belirterek öğrencilerine başarılar diledi. Okul Müdürü Hüseyin Ünsal İskender ise, filmin bundan önceki yıllarda olduğu gibi yine gurur duyacakları sonuçlar elde edeceğine emin olduğunu belirterek projede yer alan öğretmen ve öğrencilere başarılar diledi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net