1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Yeni eğitim öğretim yılına tatlı bir başlangıç

23 Eylül 2018 - 12:37, Pazar
Yeni eğitim öğretim yılına tatlı bir başlangıç
Hakkı Demir Ortaokulu öğrencileri yeni eğitim öğretim yılına Aşure ile başladı.

Bu yıl 4.sü düzenlenen ve artık geleneksek hale getirilen etkinlikte, okulda görevli öğretmenler aralarında topladıkları parayla okulda okuyan bütün öğrencilere aşure ikram ettiler.

Okul Aile Birliği Başkan ve üyelerinin de yardımı ile yaklaşık 900 kişilik aşure dağıtımı yapıldı.

 Hakkı Demir Ortaokulu Müdürü Mesut Gürel,  etkinliğin eğitim öğretim yılına tatlı bir başlangıç olmasının yanında, 4 yıldır düzenledikleri bu etkinliğe okulda görevli bütün öğretmenlerin katılmasından ve desteklemesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Okul Müdürü Gürel; “Biz büyük bir aileyiz. Bize emanet edilen çocukların yüzlerinin gülümsemesi bizlere mutluluk veriyor. Geleneklerimizi yaşatmak da ayrı bir güzel. Inşallah bu okulda bu gelenek uzun yıllar sürecektir. Emeği geçen Okul Aile Birliği Başkan ve Üyelerine ve çok kıymetli öğretmenlerimize şükranlarımızı sunuyorum. Etkinliğimize katılarak bizleri onurlandıran okul ve kurum müdürü arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum.” diyerek duygularını ifade etti.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net