1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Başkan Şehit ameliyat oldu

16 Eylül 2018 - 19:07, Pazar
Başkan Şehit ameliyat oldu
Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şehit; sol gözünde bulunan kayma (şaşılık) nedeniyle, başarılı bir operasyon geçirdi.

SAĞLIĞINA KAVUŞTU

Çocukluğundan kalma sol gözünde kayma (şaşılık) bulunan Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şehit, başarılı bir operasyon geçirdi. Doç. Dr. Yıldırım Bayazıt Şakalar tarafından gerçekleşen ve yaklaşık 1 saat süren başarılı ameliyatla problemi ortadan kalkan Mehmet Şehit, sağlığına kavuştu.

DUYGULARINI ANLATTI

Sosyal paylaşım sitesinden mesaj veren Dernek Başkanı Mehmet Şehit; “Ameliyatım çok iyi geçti! Doktorumuz ameliyat sonrası çok güzel haberler verdi. Bu süre zarfında arayan, soran, içtenlikle mesaj atan, çiçek gönderen, dualarını esirgemeyen tüm dost ve hemşerilerime milyon kere teşekkür ederim. Bir kez daha ne kadar sevildiğimi gördüm” diyerek, duygularını dile getirdi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net