1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Vali Balkanlıoğlu’nu ziyaret ettiler

16 Eylül 2018 - 17:16, Pazar
Vali Balkanlıoğlu’nu ziyaret ettiler
Osmanlı Ocakları 1299 Genel Başkanı Tahsin Çelik, beraberindeki Sakarya İl Başkanı Mehmet Demir ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Bir takım ziyaret ve programlarda bulunmak üzere Sakarya’ya gelen Osmanlı Ocakları 1299 Genel Başkanı Tahsin Çelik; Muş Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde zamanın Malazgirt Kaymakamı iken tanıştığı Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Beraberinde Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya İl Başkanı Mehmet Demir, Kadın Kolları Başkanı Ebru Şimşek ve Sakarya Yönetim Kurulu Üyeleri; Selçuk Muhikancı, Nezir Gürcüm, Salim Kurucu, Ahmet Demir ve Hülya Arslan hazır bulunduğu ziyarette çalışmalar hakkında Vali Balkanlıoğlu’na bilgi veren Çelik; abisinin vefatından dolayı başsağlığı dileyerek, Hac vazifesinden dönmesinden dolayı da “Allah kabul” etsin dileklerinde bulundu. Kendisine yapılan ziyaretinden dolayı Osmanlı Ocakları 1299 Genel Başkanı Tahsin Çelik ve Sakarya Yönetimine teşekkür eden Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu Sakarya İl Başkanlığı’nın açılışından dolayı da tebrik edere, başarılı çalışmalar diledi. Çelik, günün anısına Vali Balkanlıoğlu’na “Osmanlı Tuğra”sı hediye etti.

Haberin Fotoğrafları

Vali Balkanlıoğlu’nu ziyaret ettiler

Vali Balkanlıoğlu’nu ziyaret ettiler

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net