1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Geleneksel piknikte buluştular

13 Ağustos 2018 - 11:52, Pazartesi
Geleneksel piknikte buluştular
Sapanca Akçay Mahallesinde ikamet eden Kalyoncu'lar Ailesi Bugün 4.ncüsü düzenlenen Geleneksel Kalyoncular Pikniğinde buluştu.

Sapanca İlçesinde Bulunan Çatalkaya Mesire Yerinde 11:00 de başlayan Kalyoncu'lar Pikniği 19:00'da sona erdi.Mangaldan sonra Kalyoncu ailesi Karadeniz oyun havaları İle  coştu.

Mangal ziyafetinin ardından aile üyeleri Karadeniz Oyunları ile coştu. İlhan Kalyoncu, “Müthiş bir doğal ortamda, stresten, gürültüden, şehir yaşamının getirdiği sıkıntılardan uzak ve en önemlisi dostlarla, akrabalarla birlikte hoş vakit geçirdik. Sapanca’nın oksijeni ile aile üyelerimiz birbiriyle kaynaştı” dedi. Etkinliğe katılanlar, İlhan Kalyoncu’ya organizasyonu düzenlediği için teşekkür etti.

Sapanca oksijeni ile sağlık, akrabalarımızın engin sevgileri ile mutluluk, kavuşma ve kaynaşma ile moral kazanma etkinliği gerçekleştirildi.

Kalyoncu’lar ın Geleneksel Piknik Buluşması 1'ci si Naturköy 2'ci si Sapanca 3. Doğançay tabiat alanında 4.Sapanca Çatalkaya Mesire Alanında gerçekleştirildi..Her Sene Temmuz Veya Ağustos Aylarında Sakarya mızın Güzelliklerinde Buluşuyoruz Diyen İlhan Kalyoncu Katılımların Güzel Ve Eğlendiklerini Söyledi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net