1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Muhtar Saffet Sarı misafirlerini ağırladı

12 Ağustos 2018 - 16:59, Pazar
Muhtar Saffet Sarı misafirlerini ağırladı
Hendek Bakacak Mahallesi muhtarı Saffet Sarı Misafirlerini ağırladı.

GENİŞ KATILIM

Hendek Bakacak Mahallesi Muhtarı Saffet Sarı kendisini ziyaret etmeye gelen Hendek Kaymakamı Orhan Burhan, Hendek Müftüsü Abdurahman Şahin, Sakarya Ticaret Borsası Başkanı işadamı Adem Sarı, Yeni mahalle muhtarı İsmet İskefiyeli, Sarıdede mahallesi muhtarı Mustafa Semiz, Kızanlık muhtarı Haydar Çamur, Akpınar camii imamı Ali İkiz, sigortacı Alaattin Paşa Kaba, gazeteci Ahmet Köse, Bülent Balcı. Bakacak mahallesinin doğal güzellikleri içerisindeki bahçesinde ağırladı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Muhtar Saffet Sarı yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade ederken ‘’Bizi Buralara kadar gelip ziyaret eden güzel insanlarla hasbihal ettik. Hepsine çok teşekkür eder hayatlarında her daim başarılar dilerim. Sevgi ve saygılarımla Allaha emanet olun’’ dedi. Muhtar Saffet Sarı Misafirlerine Yemek ikramı, akabinde çay ikramlarında bulunup  sohbetler sonrası misafirlerini uğurladı.

Kadir Kazın

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net