1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Akyazı'dan güzel bir haber

12 Ağustos 2018 - 14:54, Pazar
Akyazı'dan güzel bir haber
Ülkü Ocakları Akyazı'da "Unutulmaya yüz tutmuş oyunlarımızı tekrar canlandırıyoruz" etkinliği düzenliyor.

Akyazı Atatürk Stadı'nda 26 Ağustos Pazar günü yapılması planlanan etkinlik, 13.00-19.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Ülkü Ocakları, "Çocuklarımız, oyuncakları ile değil, ebeveynleri ile oynadıkça mutlu olurlar" sloganıyla tüm aileleri çocuklarıyla birlikte 26 Ağustos günü Akyazı Atatürk Stadı'na davet ediyor.

Etkinlikte aileler ve çocukları, "İstop, Beş Taş, Misket, Uzun Eşek, Birdir Bir, Dokuz Taş, Bezirgan Başı, Sek Sek, Çarşıya Gittim, Mendil Kapmaca, İp Atlama, Üç Taş" gibi unutulmaya yüz tutmuş oyunların yanı sıra, Yumurta, Çuval ve Halat Çekme yarışları da yapacak.

"Çocuk İstismarı" ve "Gençlerde Uyuşturucu Kullanımı" hakkında, ailelerin bilinçlendirilmesinin de amaçlandığı etkinlikte, uzman konuşmacılara yer verilecek. 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net