1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Karasu Plajları bu hafta boş kaldı

12 Ağustos 2018 - 14:43, Pazar
Karasu Plajları bu hafta boş kaldı
Geçtiğimiz günlerde hafta sonları tıklım tıklım olan Karasu plajları rüzgâr ve denizin dalgalı olması nedeniyle boş kaldı.

Karasu ilçe sahil pllajları şiddetli poyraz ve dalga nedeniyle boş kaldı. Bir gün evvel  karasu kaymakamlığı tarafından alınan bir kararla, şiddetli lodos ve aşırı dalga nedeniyle denize girmek yasaklanmıştı.  Hafta sonu olma sebebiyle denizde dalgalar hala sürerken vatandaşlar denize giremiyor. Tatilçilerin çoğu kumsallarda güneşlenip kumun  ve güneşin tadını çıkartıyor. Karasu sahillerinde can emniyeti bakımından Cankurtaran ekipleri devamlı  sahilde gezerek tatilcileri uyarılarda bulunuyorlar. Geçtiğimiz hafta sonu tıklım tıklım olan Karasu sahilleri bu hafta sonu ise bom boş kaldı.

Aslı Çam

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net