1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Yaz etkinlik büyük ilgi gördü

12 Ağustos 2018 - 14:44, Pazar
Yaz etkinlik büyük ilgi gördü
Karasu Belediyesi, tatilini Karasu sahillerinde geçiren yerli ve yabancı turistler için hafta sonları düzenlenen plaj konserleri büyük ilgi görüyor.

Karasu Belediyesi kültür ve sosyal işler müdürlüğü tarafından, Karasu sahil plajında bulunan amfi tiyatroda düzenlenen hafta sonu konser etkinlikleri tatilciler tarafından büyük ilgi görüyor. Türk Halk müziği sanatçıları, Selma Arslan, Paşa Sökmez ve Birsen Sökmez ’in sahne aldığı konser yaklaşık 4 saat sürdü. Amfi tiyatroyu dolduran her yaşta tatilciler türkülere coşkuyla eşlik etti, halaylar çekip gönüllerince eğlendiler. Konser arasında Karasu Belediyesi Kuzeyin Yıldızları Halk oyunları ekibi bir gösteri yaparak tatilcileri büyüledi.

Etkinliğe karasu Belediye Başkanı yardımcısı Yakup Gençbay, Karasu Belediyesi Sosyal İşler ve Kültür Müdürü Fatma Tatlı, Karasu belediye başkanı Mehmet İspiroğlu’nun Eşi Tülin İspiroğlu ve çok sayıda tatilci katıldı.

Etkinliğe katılan Karasu Belediye Başkanı yardımcısı Yakup Gençbay, tatilcilerin etkinliği ilgi gösterdiklerinden dolayı teşekkür etti. Gençbay, yaz döneminde sanatı sokağa taşıdığımız mini konserler, her kesimden büyük ilgi gördü. Zorlukları birlikte omuzladığımız gibi, mutluluğu da paylaşarak çoğalttık. Bu yıl yine aynı coşkuyla yaşamak, birlik beraberlik içerisinde güzel saatler geçirebilmek için park konserlerini sürdürüyoruz. Katılan tüm tatilcilerimizi teşekkür ediyor, herkesi bu keyifli etkinliklere ortak olmaya çağırıyoruz dedi.

Konser konunda, Belediye Başkanı yardımcısı Yakup Gençbay, Karasu Belediyesi Sosyal İşler ve Kültür Müdürü Fatma Tatlı konsere katılan sanatçılara çiçek verdi.

Aslı Çam

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net