1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Bazıları yasağa aldırış etmiyor

12 Ağustos 2018 - 14:31, Pazar
Bazıları yasağa aldırış etmiyor
Karasu'da denizin dalgalı olması sebebiyle 3 gündür süren yasak ve uyarılara karşın vatandaşlar denize girmekte ısrar ediyor.

YASAKLANMIŞTI

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün Karadeniz sahillerine ilişkin rüzgar ve dalga uyarısı dolayısıyla, Cuma ve Cumartesi günleri Karasu Kaymakamlığınca denize girmek yasaklanmıştı. Kaymakamlığın görevlendirmesiyle Polis, Jandarma ve Belediye Zabıtası denize girenlere 700 liraya kadar idari para cezası kesti.

DİKKAT ÇEKİYOR

Dalgaların şiddetinin biraz olsun azalmasıyla, denize girme yasağı Pazar günü için uygulanmadı. Ancak dalgalar yine de denize giren vatandaşlar için tehlike arz ediyor. Sahilde görevli Büyükşehir Belediyesi Cankurtaran ekipleri, önlemlerini arttırarak can kayıplarının önüne geçmeye çalışıyor. Dalgaların şiddetlendiği anlarda cankurtaranlar anonslar yaparak vatandaşın denizden çıkmasını istiyor. Tüm bu uyarılara rağmen denizden çıkmamakta ısrar edenlerin olması ise dikkat çekiyor...

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net