1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Mutluluklarını paylaştılar

8 Ağustos 2018 - 12:09, Çarşamba
Mutluluklarını paylaştılar
Serdivan Çocuk Akademisi Yaz Okulu’nda altı haftalık eğitim periyodunun 5 haftası tamamlandı.

Temel Dini Bilgiler dersi kapsamında eğitim gören 75 öğrenci, adab-ı muaşeret kurallarından Kuran-ı Kerim eğitimine kadar birçok farklı konuda uzman eğitmenlerden ders aldı.

Çocuklara Sürpriz Hediyeler

Temel Dini Bilgiler dersini tercih eden ve yaşları 5 ile 17 arasında değişen 75 öğrenci gösterdikleri özveri ile beş hafta içerisinde temel eğitimi tamamlayarak Kuran-ı Kerim’i okumaya başladı.

Serdivan Çocuk Akademisi yetkilileri de eğitimlerin son haftasında, Temel Dini Bilgiler dersinde başarı gösteren ve Kuran-ı Kerim okumaya başlayan öğrencilere, düzenlenen organizasyonda başarı belgesiyle birlikte çeşitli hediyeler takdim etti.

Teoriden Pratiğe Geçişte Yol Gösteriliyor

Temel Dini Bilgiler dersinde, Peygamber Efendimizin (A.S.M) hayatını ve ahlakını dinleyerek, toplumsal değerleri öğrenen öğrencilere, öğrendiklerini günlük yaşantılarında hayata geçirmeleri noktasında da yol gösteriliyor.

Serdivan Çocuk Akademisi’nden yapılan açıklamada Yaz Okulu kapsamında düzenlenen Temel Dini Bilgiler derslerinde amacın öğrencilere sadece Kuran okumayı öğretmek olmadığı ifade edilirken, Kuran-ı Kerim derslerinin yanı sıra adab-ı muaşeret eğitimi ile de toplum içerisindeki davranış ve usul hakkında çocukların uygulamalı olarak bilgilendirildiği belirtildi.

Haberin Fotoğrafları

Mutluluklarını paylaştılar

Mutluluklarını paylaştılar

Mutluluklarını paylaştılar

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net