1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Zirvede kalmaya devam ediyorlar

4 Ağustos 2018 - 12:28, Cumartesi
Zirvede kalmaya devam ediyorlar
AKP Genel Merkez tarafından yapılan Teşkilat Performans Sistemi (TPS) değerlendirmelerinde Hendek İlçe Gençlik Kolları Sakarya birinciliğini sürdürüyor

Her ay teşkilatların yaptığı ziyaretler ve çalışmalar doğrultusunda puanlama yapılan sistemde Hendek İlçe Gençlik Kolları 102 tam puan alarak 16 ilçe arasında Sakarya birincisi oldu. Hendek Gençliği “Vakit Hendek Vakti” diyerek yapmış olduğu her çalışmada farkını ortaya koymaya devam ediyor.

Hendek İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fadıl Fide” Hendek olarak 2 aydır Sakarya birinciliğimiz devam etmekte. Elbette böyle güzel sonuçlar almamız özverili çalışmalarımızın sayesindedir. Yönetim olarak Allah’ın izniyle her türlü görevin üstesinden geldik.  Bizler önce aile olmayı öğrendik,  birbirimize destek olduk daha sonra sahalarda hep birlikte koştuk. Bulunduğumuz her yerde ve yaptığımız her işte teşkilat bilinciyle hareket ettik. Amacımız; uğruna çalıştığımız davamıza sağlayabildiğimiz kadar katkı sağlamak. Biz gençlere olan inancını her fırsatta dile getiren Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Vatanımız, Devletimiz ve Bayrağımız uğruna çalışmaktan asla yorulmayacağız. Başarımızı devam ettirmek için elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Bu başarıda gecesini gündüzüne katarak çalışan tüm yönetim arkadaşlarıma teşekkür ediyor , İnşallah birlikte daha çok başarılara ulaşmayı diliyorum.” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net