1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Geleneksel Sünnet Şöleni kayıtları başladı

23 Temmuz 2018 - 13:06, Pazartesi
Geleneksel Sünnet Şöleni kayıtları başladı
Adapazarı Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışı ile geleneksel hale getirdiği 2018 yılı Toplu Sünnet Şöleni kayıtları başladı. Kayıtlar, 03 Ağustos 2018 tarihinde sona erecek.

Adapazarı Belediyesi tarafından bu yıl 15’cisi düzenlenen Geleneksel Sünnet Şöleni kayıtları devam ediyor. İlçedeki çocuklara yönelik düzenlenen Toplu Sünnet Şöleni’nde bu güne kadar birçok çocuğu uzman hekimler tarafından sünnet ettiren Adapazarı Belediyesi yeni dönem kayıtlarının tamamlanmasından bir süre sonra çocuklara sünnet kıyafetlerini dağıtacak.

 Sünnet Şöleni’ne kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlar İkametgâh Belgesi ve Nüfus Cüzdanı ile Adapazarı Belediyesi Güneşler Ek Hizmet Binası’nda bulunan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne müracaat edebilecek. Yapılan başvuruda 6-14 yaş arası çocukların kayıtları alınacak.03 Ağustos Cuma günü mesai bitiminde sona erecek olan kayıtlar için bugüne kadar 60 çocuk başvurdu. Sünnet şöleni 17 Ağustos Cuma günü Çark Mesire Düğün Salonu’nda yapılacak.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net