1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Miras paylaşımı artık daha kolay

22 Temmuz 2018 - 12:11, Pazar
Miras paylaşımı artık daha kolay
TURYAP hayata geçireceği Gayrimenkul Çözüm Merkezi ile uzun yıllar süren miras anlaşmazlıklarını mahkemeye gitmeden 9 gün ile 90 gün arasında çözmeyi hedefliyor.

Sakarya Serdivan ve Kaynarca TURYAP temsilciliklerinde verilecek arabuluculuk hizmetleri Adalet Bakanlığı'nın resmi arabulucu uzmanlarının ve gayrimenkul uzmanlarının bir araya gelerek oluşan ekip, TURYAP Gayrimenkul Çözüm Merkezi çatısı altında hizmet verecek.

MİRAS PAYLAŞIMI HIZLANACAK

Miras, boşanma, ticari ortaklığın sonlanması, kentsel dönüşüm, ipotek ve icra, kiralamadan doğan ihtilaflar gibi farklı sebeplerle paylaşılamayan gayrimenkullerin çözümü için Adalet Bakanlığı siciline kayıtlı resmi arabulucu, akademik danışman, tapu uzmanı, eksper, gayrimenkul uzmanı ve raportörden oluşan ekip, TURYAP Gayrimenkul Çözüm Merkezi çatısı altında birleşiyor.

TURYAP Londra Temsilciliği açılıyor

Gayrimenkul pazarlama sektörünün en köklü kuruluşlarından TURYAP İngiltere'nin başkenti Londra Woodgreey'de bayilik açıyor. TURYAP Genel Merkezi'nde düzenlenen imza törenine Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Sarıbay, Genel Müdür Yardımcısı Oğuz Yarsoy, Yurtdışı Franchise ve Marka Geliştirme Uzmanı Eda Özcan, Londra Woodgreen Temsilcisi Murat Benli, Sakarya Kaynarca ve Serdivan, Kocaeli Kandıra Temsilcisi Sinan Demirel, Serdivan Temsilciliği Gayrimenkul Uzmanı Davut Şahin katıldı.

İngiltere'de 30 yıllık deneyime sahip işadamı Murat Benli imza töreninde yaptığı konuşmada, "TURYAP'ı İngiltere'de en iyi şekilde temsil etmeyi amaçlıyoruz bu konuda çok iddialıyız" dedi.

 Serdivan Temsilcisi Sinan Demirel ise Murat Benli'nin çocukluk arkadaşı olduğunu belirterek, "Amacımız yurtdışındaki gurbetçi vatandaşlarımızın yatırımlarını iyi yönde değerlendirmek. Türk işadamlarının Sakarya'da karlı yatırımlar yapmalarını sağlamak" diye konuştu. Demirel, önümüzdeki ay Almanya Honnever'de de bir temsilcilik açma girişiminde bulunacaklarını söyledi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net