1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Sanayi Caddesi asfaltla buluştu

20 Temmuz 2018 - 16:29, Cuma
Sanayi Caddesi asfaltla buluştu
Serdivan Sanayi Caddesi tamamlanan yağmursuyu çalışmalarının ardında asfaltla buluştu.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı tarafından ‘Şehir Senin İçin Yenileniyor’ sloganıyla şehir merkezi ve 16 ilçede gerçekleştirilen asfalt çalışmaları devam ediyor. Serdivan’da bulunan Sanayi Caddesi’nde tamamlanan yağmursuyu çalışmalarının ardından arteri asfaltla buluşturan Büyükşehir Belediyesi, kaldırımları da yenileyerek vatandaşların hizmetine sunacak.

Kaldırımlar yenilenecek

YOLBAK Başkanı Haydar Akbulut, “Şehrimizin önemli bağlantı güzergahlarından biri olan Sanayi Caddesi’nde SASKİ yağmursuyu çalışmalarını tamamladı. Hemen arkasından 300 metrelik arterde 1. Kat asfalt işlemlerimizi gerçekleştirdik. Şimdi ise kaldırımlarını ve orta refüjü yenileyecek, rögar kapaklarını yol kotuna getirecek ve son kat asfaltımızı atarak Sanayi Caddesi’ni yeni yüzüne kavuşturmuş olacağız. İnşallah hızlı bir şekilde tamamlanacak çalışmalarımızın bölgeye ve hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net