1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Allah bir daha yaşatmasın

13 Temmuz 2018 - 17:32, Cuma
Allah bir daha yaşatmasın
Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, 15 Temmuz dolayısıyla bir açıklama yayınladı.

Matur’un açıklaması;

‘Ülkemizin en karanlık olaylarından biri olan 15 Temmuz hain darbe girişimini milletimiz, demokrasiye bağlılığı ile bertaraf ederek, Türkiye’yi bekleyen tehlikeli bir süreçten kurtarmıştır.

Sakaryamız’da da darbeci hainler Valiliğimizi işgal etmiş, Sakarya halkı, bu alçaklara karşı cesurca mücadele etmiştir. O gece ülkesi ve vatanı için şehit düşen vatandaşlarımıza rahmet, ailelerine sabır diliyoruz. 

Ülkemizin yaşadığı bu elim olay anında ve sonrasında halkımız birlik ve bütünlük içinde, bizleri bölmek isteyenlere en güzel cevabı vermiştir.

Sakarya halkının o geceki destansı duruşu da unutulmaz. Halkımızın meydanlarda ve Valilik önünde gösterdiği cesur ve dik duruşu her türlü takdirin üstündedir.  Sonrasında ise günlerce demokrasi nöbetinde demokrasiye bağlılığını gösteren Sakarya halkının demokrasiye ve özgürlüklere olan bağlılığı bundan sonra da devam edecektir.

 O geceyi unutmak asla mümkün değildir. Unutmayacağız, unutturmayacağız. Şehitlerimiz ve gazilerimizi her zaman yad ederek 15 Temmuzun önemini gelecek nesillere aktaracağız.

Dış güçlerin ülkemiz üzerindeki oyunlarından biri olduğuna inandığımız 15 Temmuz hain darbe girişiminin bir benzerinin bir daha yaşamaması için her türlü önlemin alınması gerektiği inancıyla, bu yolda gösterilen çabaları destekliyoruz.  

Allah bu millete bir daha 15 Temmuzlar yaşatmasın…’

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net