1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Minik ziyaretçilerin yetenek analizleri ölçüldü

12 Temmuz 2018 - 17:28, Perşembe
Minik ziyaretçilerin yetenek analizleri ölçüldü
Hafta sonu Ada Alışveriş Merkezi’nde proje oluşturan Balance Fitness Center; minik ziyaretçiler için ‘Yetenek Analizleri, Fiziksel Uygunluk Testleri, Kondisyon Takibi, Branşa Yönlendirme” aktivitesi gerçekleştirdi.

ADA AVM’de hafta sonu Balance Fitness Center gerçekleştirilen proje kapsamında gelecek nesillerin fiziksel uygunluk testleri, sportif branşa yönlendirme ve kondisyon analizlerinin çatısı altında toplanan bilimsel geçerliliği mevcut 14 ayrı Antropometrik, Fizyomotorik ölçüm testlerine tabii tutulan çocuklar; gelecekte hangi branşta başarılı olabileceği hakkında ışık tutuldu. Tek seferlik testler spesifik olarak branşa yönlendirici ve uygunluk düzeyinin ne düzeyde olduğunu tam anlamıyla belirleyici olmayacağını ifade eden yetkililer; “Ancak Test-Antrenman Programı Uygulamak, test – uygulanan antrenman programının neticesini görmek şeklinde çalışmalar daha başarılı sonuçları doğurabilir. Hem Böylelikle ülke olarak, Michael Phelps ile altın madalya yarışına girmemiş olabiliriz. Avrupa’nın bir çok spor kulübünde bu ölçümler sıklıkla tekrarlanmakta ve her bireyin yeteneğine göre branşa yönlendirmeler söz konusu. Bu tarz çalışmaların artması ümidiyle yatırımcı iş adamı Hızır Akyıldız beyefendiye spora yaptığı yatırımlardan ve Balance Fitness Center gibi bir spor salonunu da Sakarya’mıza kattığı için teşekkür ederiz” dendi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net