1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

Melike Umaytürk Başkan seçildi

11 Temmuz 2018 - 16:55, Çarşamba
Melike Umaytürk Başkan  seçildi
İYİ Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı Kurucu Başkanı 1. Olağan Kongresinde İlçe Başkanlığını yürüten Mücahit Bulan’ın istifası ile boşalan İYİ Parti Adapazarı ilçe Başkanlığı için seçim yapıldı.

TEŞEKKÜR ETTİ

26 delegenin kullandığı oylarda Melike Umaytürk 14, Şuayip Ür 12 oy aldı. Toplantının  açılış konuşmasını İl Başkanı  Selçuk Kılıçaslan  yaptı. İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan “Adapazarı İlçe Teşkilatı  Kurucu Başkanı  1. Olağan Kongresinde İlçe Başkanlığını  yürüten  Mücahit Bulan’a bugüne  kadar yaptığı  çalışmalardan   dolayı teşekkür  ederim” dedi.

HİZMET EDECEĞİM

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır “Toplantımızın  hayırlara vesile  olmasını dilerim. Bugüne  kadar  partimize  katkıda  bulunan  herkese  teşekkür ederim. Ankara’daki  görevimin  dışında   sizlerle birlikte  Sakarya  halkına  hizmet edeceğim” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net