1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

108 kişi enselendi

11 Temmuz 2018 - 10:25, Çarşamba
108 kişi enselendi
Sakarya Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin son bir ay içindeki çalışmaları sonucu, aralarında çeşitli suçlardan arananların ve cezaevi firarilerinin de bulunduğu 108 kişi yakalandı.

ÇEŞİTLİ SUÇLAR

Alınan bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin son bir aylık çalışmaları sonucu haklarında, yağma suçundan 13 yıl 3 ay 7 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan Ö.G, "cinsel istismar" suçundan 10 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan E.B, "6 ayrı hırsızlık" suçundan 9 yıl 11 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan Ç.Ş, "kasten öldürme" suçundan 6 yıl 9 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan cezaevi firarisi H.D, "konut dokunulmazlığı" suçundan 6 yıl 15 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan U.T, "hürriyetten yoksun kılma" suçundan 5 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan M.E, "cinsel saldırı" suçundan 4 yıl 2 ay kesinleşmiş cezası bulunan E.K, "yaralama" suçundan 3 yıl 1 ay 15 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan E.A, "hırsızlık" suçlarından 9 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan A.Ş, 7 yıl 1 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan cezaevi firarisi T.C, 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan Z.T. ve M.E, 3 yıl 9 ay kesinleşmiş hapis cezası olan cezaevi firarisi F.T,  yakalandı.

TUTUKLANDILAR

Zanlılar, emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldıkları adli mercilerce tutuklandı. Bu arada, haklarında kesinleşmiş hapis cezası olan 21 kişi yapılan planlı çalışmalar sonucu yakalanarak çıkarıldıkları adli mercilerce tutuklandı. Çeşitli suçlardan aranan ve yakalanan 74 kişi hakkında da işlem başlatıldı.

Ümit Genç

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net